ATLAS VPN Η καλύτερη τιμή της αγοράς σε vpn

free hosting

Δωρεάν φιλοξενία

Ενημέρωση!!

Το blog χρησιμοποιείται για εκπαιδευτική και προσωπική χρήση. παρακαλείστε να αποχωρήσετε Ακολουθώντας τα παρακάτω link/ονοματα/σελίδες οι οποίες ασχολούνται με την metal/rock μουσική εξειδικευμένα και με επαγγελματισμό,για την σωστή σας ενημέρωση, Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση.

stay metal

Meat Loaf: Πέθανε σε ηλικία 74 ετών

Ο αμερικανός σταρ της ροκ Meat Loaf, διάσημος για το «Bat Out of Hell», ένα από τα άλμπουμ με τις μεγαλύτερες πωλήσεις όλων των εποχών, πέθανε σε ηλικία 74 ετών, σύμφωνα με δήλωση που αναρτήθηκε στο λογαριασμό του στο Facebook. «Με ραγισμένη καρδιά α... Θέματα: Meat Loaf , Πέθανε Σήμερα , Ροκ Σταρ , Rock Albums , Social Media , Facebook διαβάστε περισσότερα https://ift.tt/3FT9ZPI

Gary Moore - "Steppin' Out" (audio)

Ο δίσκος του Gary Moore "How Blue Can You Get"
Νέο υλικό του Gary Moore άκουσαν φέτος οι φίλοι του Ιρλανδού κιθαρίστα, δέκα χρόνια μετά τον θάνατό του. Ο δίσκος "How Blue Can You Get" κυκλοφόρησε τον περασμένο Απρίλη και περιλαμβάνει οκτώ ακυκλοφόρητα τραγούδια, τέσσερα δικά του και άλλες τόσες διασκευές - προσεγγίσεις πάνω σε κομμάτια που έγιναν γνωστά (κυρίως) από τους Elmore James, Sonny Thompson, Memphis Slim και BB King. Το μουσικό κομμάτι "Steppin' Out" είναι μία ορχηστρική (instrumental) σύνθεση, η οποία πρωτοηχογραφήθηκε από τον Memphis Slim το μακρινό 1959...

Artist: Gary Moore
Birth name: Robert William Gary Moore
Born: 4 April 1952 (Belfast, Northern Ireland)
Died: 6 February 2011 (Estepona, Spain)
Genre: Blues, Hard Rock, Heavy Metal
Occupation: Musician, songwriter
Instruments: Vocals, Guitar, Bass, Keyboards
Years active: 1968–2011

Audio: "Steppin' Out"
Album: "How Blue Can You Get"
Release date: April 30th, 2021
Label: Mascot Label Group
Format: CD, Vinyl

Track listing:
1. I'm Tore Down
2. Steppin' Out
3. In My Dreams
4. How Blue Can You Get
5. Looking At Your Picture
6. Love Can Make A Fool Of You
7. Done Somebody Wrong
8. Living With The Blues



source http://www.metaldaze.eu/2021/11/gary-moore-steppin-out-audio.html

Σχόλια

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Iron Maiden – Senjutsu

Sleigher - Seasons Greetings In The Abyss

Burning Point - "Arsonist Of The Soul" (lyric video)